Info

Zo vzdialenejšej perspektívy sa ničím nelíši od bežného obrazu, avšak jeho vlastnosti dokážu premeniť Vašu obývačku alebo iný priestor, v "dokonalú posluchovú miestnosť " . Taktiež je využiteľný v kongresových sálach, zasadačkách, v priestoroch domáceho kina... Akustický obraz je zhotovený tak, aby pohltil stredné a vysoké frekvencie, teda znížil dobu dozvuku na prijatelné hodnoty ( eliminuje v miestnosti nežiadúcu ozvenu ). Na zhotovenie takého obrazu sme využili najkvalitnejšie materiály, ktoré sú vyrobené a určené priamo pre túto problematiku.

Materiál použitý v obrazoch máme otestovaný z hladiska funkčnosti aj životnosti.

Vybrať si môžete, ako farbu a prevedenie rámika, tak aj obraz z aktuálnej ponuky fotografií (vo fotogalérií) na našom webe alebo nám môžete prípadne zaslať vlastnú Vami vybratú fotografiu.

Upozornenie: V prípade, že nám zašlete vlastnú fotografiu, dbajte prosím na to, aby bola dostatočne ostrá a kontrastná, pretože po vytlačení na textíliu dôjde k čiastočnému znehodnoteniu kvality fotografie. Textília kvôli svojej štruktúre nedokáže zachovať plnú ostrosť fotografie ani pôvodnú sýtosť farieb.